شیشه های سان انرژی در معماری

شیشه های سان انرژی نیز مانند شیشه های پلنی بل جی عایق حرارت و امواج مادون قرمز می باشند .

خاصیت مهم شیشه های سان انرژی 

این نوع شیشه ها عایق بودن در برابر اشعه مضر ماوراء بنفش(UV )نور خورشید میباشد. این خاصیت باعث می شود استفاده از این شیشه ها در نمای ساختمان نه تنها از اتلاف انرژی حرارتی جلوگیری نماید بلکه مانع اثرات مخرب اشعهUVبر روی رنگ وسایل و دکوراسیون داخلی ساختمانها و بر سلامتی انسان می شود.

مزیت های شیشه های سان انرژی

– می توان به صورت تک جداره نیز استفاده نمود در حالی که شیشه پلنی بل جی وLOW Eغالبا به صورت دوجداره ویا لمینت بکار می روند. البته استفاده از این شیشه ها به صورت دوجداره و لمینت کارایی آنها را بسیار افزایش می دهد.
– از دیگر مزیت های شیشه های سان انرژی و پلنی بل جی نسبت به شیشه هایLOW Eمقاوم بودن پوشش سطح این شیشه در مدت زمان طولانی می باشد .

در حال حاضر شیشه هایLOW Eتولید داخل موجود در بازار به صورتی تولید می شوند که پس از بازشدن بسته بندی مخصوص آن حداکثر باید ظرف مدت ۳ روز دوجداره یا لمینت شوند در غیر این صورت خاصیت خود را از دست می دهند، این در حالی است که شیشه های سان انرژی و پلنی بل جی را پس از باز شدن بسته بندی می توان تا مدت زیادی در انبار نگهداری کرد بدون اینکه هیچ گونه مشکلی برای سطح پوشش دار و خاصیت آن پیش آید.

اشتراک گذاری کنید
امتیاز دهید:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
برخی از پروژه های ما
آشنایی با نمای ترمال بریک

آشنایی با نمای ترمال بریک

2 اسفند 1400
1,150 بازدید
معرفی سیستم یونیتایز و سیستم استیک در نمای کرتن وال

معرفی سیستم یونیتایز و سیستم استیک در نمای کرتن وال

21 آبان 1396
6,750 بازدید
نمای کرتین وال و لامل و انواع لامل ها

نمای کرتین وال و لامل و انواع لامل ها

17 آبان 1396
5,807 بازدید