سیستم کرتن وال Face cap (با پرده کرکره ای)

سیستم کرتن وال Face cap  (با پرده کرکره ای)

پرده کرکره ای آلومینیومی

پروژه: استخر 

موقعیت : سمنان

 


معرفی پروژه :

فیس کپ (Facecap)

سیستم کرتن وال Face cap( با پرده کرکره ای) در این نما بعد از تقسیم بندی و نصب سازه لامل ،شیشه بر روی زبانه هایی که از قبل در پروفیل تعبیه شده اند قرار میگیرد. سپس درپوشهایی از جنس آلومینیوم و با مقاطع مختلف(تخت ویا دوکی شکل) بر روی آنها نصب میگردد. آببندی این نما بصورت مکانیکال بوده و از هیچگونه مواد پرکننده(فوم و ..) و آببند (انواع چسب ها) استفاده نمیگردد .

نمای زیبای کرتن وال جلوی استخر که به صورت glass Box (باکس شیشه ایی ) تعریف شده است . باکس شیشه ای کرتن وال به جهت تامین نور استخر و همچنین برخورداری از ویوی بیرونی محیط استخر به کار برده شده است که موارد فوق سطح یکنواخت را به وجود آورده است.

این کرکره ها بصورت یک وکیوم عایق در بین شیشه دوجداره قرار می گیرد به صورت دستی به حالت سایه و روشن در آید که در این حالت امکان تزریق گاز ارگون نیز وجود دارد و شیشه دوجداره تولید شده بهمراه کرکره بین دوجدار شیشه بصورت کاملا عایق است.

جنس پرده کرکره شیشه دوجداره از آلومینیوم است. جایگذاری پرده کرکره شیشه دوجداره در بین شیشه مزیت های بسیار خوبی داشته که مهم ترین این مزیت ها گرفتن حرارت تابیده شده خورشید توسط پرده، حفاظت از نور، جداکننده دید محیطی، آنتی باکتریال و بهداشتی بودن این مدل از پرده به خاطر ایزوله بودن از محیط های داخل و خارج، کاهش چشمگیر اتلاف انرژی، محافظت از شیشه دوجداره، هچمنین زیبایی آن میتوان نام برد.

سیستم کرتن وال Face cap( با پرده کرکره ای)

سیستم کرتن وال Face cap( با پرده کرکره ای)

اشتراک گذاری کنید
امتیاز دهید:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
برخی از پروژه های ما
مهمانسرای گل گهر سیرجان

مهمانسرای گل گهر سیرجان

26 تیر 1396
1,854 بازدید
ساختمان صنعت فیبر آریا

ساختمان صنعت فیبر آریا

9 تیر 1398
897 بازدید
ساختمان نظام مهندسی مهر ویلا

ساختمان نظام مهندسی مهر ویلا

26 تیر 1396
582 بازدید